• Nowo powstałe biuro projektowe

  Zatrudnieni przez nas doświadczeni specjaliści – konstruktorzy gwarantują kompleksowe wykonanie zamówienia od przygotowania projektu po wyrób końcowy, nawet na podstawie rysunku „layout".

  Więcej informacji

Witamy w firmie Lubstal

Zakład Konstrukcji Stalowych LUBSTAL należy do grupy holdingowej CARBO i specjalizuje się w produkcji spawanych konstrukcji stalowych dla różnych gałęzi przemysłu.
Firma CARBO Holding Sp. z o.o. powstała 1991 roku. ZKS LUBSTAL rozpoczął swoją działalność w 1996 roku i po 20 latach rozwoju może pochwalić się znakomitymi wynikami i dużym gronem stałych klientów z Niemiec, Skandynawii i pozostałych terenów UE.
Obecnie zakład zatrudnia 90 wysoko-wykwalifikowanych pracowników. W związku z rozwojem firmy planowane jest zwiększenie zatrudnienia do 140 osób. Przedsiębiorstwo dysponuje halami produkcyjnymi o łącznej pow. 12000 m2.
W ciągu miesiąca wytwarzanych jest do 300 ton różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Produkcja odbywa się na podstawie dokumentacji klientów, z zachowaniem europejskich norm wykonawczych.


Wysoką jakość wyrobów potwierdza Wielkie Świadectwo Kwalifikacji SLV Berlin-Brandenburg wg DIN 18800–7 a także uzyskany w 2014 roku certyfikar ISO 1090. Od roku 2007 stosowany jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.
Chętnie udzielimy Państwu bliższych informacji na temat naszych możliwości produkcyjnych i zapraszamy do odwiedzenia zakładu.

Program produkcji obejmuje m.in.:

 • elementy konstrukcji maszyn
  i urządzeń,
 • konstrukcje stalowe hal i innych
  obiektów budowlanych,
 • silosy, zbiorniki, pojemniki,
 • rurociągi, kanały, przewody,
  przenośniki taśmowe, rolkowe
  i łańcuchowe,
 • pomosty, balustrady, schody,
 • konstrukcje specjalne dla elektrowni.