• Nowo powstałe biuro projektowe

    Zatrudnieni przez nas doświadczeni specjaliści – konstruktorzy gwarantują kompleksowe wykonanie zamówienia od przygotowania projektu po wyrób końcowy, nawet na podstawie rysunku „layout".

    Więcej informacji

O firmie

Zakład Konstrukcji Stalowych LUBSTAL należy do grupy holdingowej CARBO i specjalizuje się w produkcji spawanych konstrukcji stalowych dla różnych gałęzi przemysłu. Firma CARBO Holding Sp. z o.o. powstała 1991 roku. ZKS LUBSTAL rozpoczął swoją działalność w 1996 roku i 20 latach rozwoju może pochwalić się znakomitymi wynikami i dużym gronem stałych klientów z Niemiec, Francji, Danii, Luksemburga, Wielkiej Brytanii i Polski. Obecnie zakład zatrudnia 90 wysoko-wykwalifikowanych pracowników. W związku z rozwojem firmy planowane jest zwiększenie zatrudnienia do 140 osób. Przedsiębiorstwo dysponuje halami produkcyjnymi o łącznej pow. 12000 m2.W ciągu miesiąca wytwarzanych jest do 300 ton różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Produkcja odbywa się na podstawie dokumentacji klientów, z zachowaniem europejskich norm wykonawczych.

Program produkcji obejmuje m.in.:
- konstrukcje specjalne dla elektrowni,
- elementy konstrukcji maszyn i urządzeń,
- rurociągi, kanały, przewody, przenośniki taśmowe, rolkowe i łańcuchowe,
- konstrukcje stalowe hal i innych obiektów budowlanych,
- silosy, zbiorniki, pojemniki,
- pomosty, balustrady, schody,

ZKS LUBSTAL oferuje również montaż wykonanych konstrukcji, zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Wysoką jakość wyrobów potwierdza Wielkie Świadectwo Kwalifikacji SLV Berlin-Brandenburg wg DIN 18800–7. Od roku 2007 stosowany jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Firma przeszła pomyślnie kolejny audyt certyfikujący uzyskując przedłużenie ważności Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 na kolejne lata. Chętnie udzielimy Państwu bliższych informacji na temat naszych możliwości produkcyjnych i zapraszamy do odwiedzenia zakładu.